• Yeni
Duvar Kaplama
Duvar Kaplama

Bürüt Beton Desenli Duvar Paneli - Concrete Mortar Ginger - 538

Beton duvar panelleri Mortar Ginger Modeli, Asırlardır Üzerini Örtmeye Çalıştığımız Beton Duvarın Meydan Okuması...Beton Cephe Kaplamaları, Dört mevsim iklim şartlarından etkilenmez, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir. Dış Cephe Brüt Beton Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez. Uygulama yapılmış paneller üzerine Tabela, Işıklandırma, Dekorasyon Malzemeleri vb. Asılabilir, Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır. Bina Dışı Cephe Kaplama Modelleri, yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme ve Özel Mimari Yapılar oluşturma imkanı vardır.

2.876,58
 • - +
  • VAR
  • 538
  Beton duvar panelleri ,%20 fiberglas ,%70 organik suda çözülmeyen doğal çözücüler,%10 taş tozu elementlerin renklendirme teknikleri ile  %100 yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp üretilmektedir.

  _x000D_ _x000D_

  Dekoratif beton duvar panelleri ebat ve ağılık olarak panellerin modellerine göre değişmekte olup fiber beton panel ortalama 4m2 dir. Yüksekliği 130cm,Uzunluğu ise 300cm dir. Beton Efektli panelin ağırlığı 22-32 kg arasında dır ve Derinlik Çapı ise 10mm ile 20 mm arasındadır.

  _x000D_ _x000D_

  Doğal Beton Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez. Panel, Normal İklim şartlarından etkilenmediği gibi (-35 ve +70 ) dereceye kadar deforme olmaz. Dış Cephe Beton Paneller, esnemeye ve genleşmeye karşı dayanıklı olup Kolay Kırılmaz. Beton Duvar Kaplamalar Nem ,Isı ,Rüzgar ve Ultraviyole ışınlarından etkilenmez. Beton Kaplama Modellerimiz, Bütün Yapı ve Binaların  dış cephelerinde hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir.

  _x000D_ _x000D_

  Beton Duvar Panellerinin Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Kaliteli Beton Panelller ,üretiminde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır,

  _x000D_ _x000D_

  Fiber Beton Panelleri, Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez ,Uygulama Yapılmış Beton Paneli, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz,

  _x000D_ _x000D_

  Brüt Beton Panel uygulaması yapılmamış  Duvar Nasıl Kullanılıyor ise Tv ünitesi, dolap, ışıklandırma, Raf gibi Aynı materyalleri ,Uygulaması yapılmış, Dekoratif Beton Görünümlü Duvar paneller üzerinde de Kullanılır. Yük Beton Panel üzerinde değil ,Panelin arkasındaki Duvardadır.

  _x000D_ _x000D_

  Duvar kaplamaları, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılır.

  _x000D_ _x000D_

  Beton Duvar Panel uygulaması yapılmış Mekanda ,Beton Panelin Kırılması çok olası değildir.

  _x000D_ _x000D_

  Beton Duvar Dekorasyonu Yapılmış panelin, sökülüp ,başka bir Yüzeye  veya duvara monte edilebilmesi Mümkündür.

  _x000D_ _x000D_

  Duvar Panelleri, mekanlarınızın dekorasyon değişiminde, su bazlı olmak kaydıyla, Boyanabilir.

  _x000D_ _x000D_

  Beton Duvar Panel ve Beton Tavan Panel Uygulama Sonrası, Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz.

  _x000D_ _x000D_

  Dekoratif Kaplama Panelin doğal dokusunun, renk ve Modellerinin görülmek istenmesi durumunda cüz-i bir bedel karşılığı 40cmx50cm boyutlarda  Numune Panel Gönderimi Sağlanır.

  _x000D_ _x000D_

  Fiberglass  Beton Panellerin Uygulama Montaj İşlemi, Uygulama-Montaj bölümünde görselleri ile birlikte Mevcuttur.

  _x000D_

  Mortar 126 1 Panel 3,62 m² Panel Ölçü : 124cm x 292cm [h] Panel Kalınlığı : 7 - 12 mm Desen Derinliği :  10 - 40 mm Ağırlık :  6 - 9 kg/m²
  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.