2 adet ürün bulunmuştur.

Beton Duvar Panelleri ; Yaşam Alanlarının En Sade Hali...

Beton Duvar Paneli alternatif yüzey görünümleriyle yaşam alanlarına sunan Beton Panel Modelleri, beton gibi güçlü fakat oldukça hafif olan ve deforme olmayan yapısıyla ilk sırada tercih ediliyor. Endüstriyel görünümüyle birçok mekana uyum sağlayan Brüt Beton Kaplama Panelleri, yüzeylerinde aşınma yaşanmaması dolayısıyla iç mekanlarda , dış mekanlarda da hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabiliyor.

Filtrele
Bürüt Beton Duvar Paneli - Loft Concrete Dark Gray - 342
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Europanel Bürüt Beton Duvar Paneli - Loft Concrete Dark Gray - 342

Beton duvar panelleri tavan kaplamalarında hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir. Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez, Montaj-Uygulama Yapılmış Panelin Üzerine Her şey Asılabilir, izolasyona yardımcı malzemedir. Beton Panelin Kırılması çok olası değildir. Beton panel, sökülüp ,başka bir Yüzeye veya duvara monte edilebilir. Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz. Numune Gönderimi Sağlanır. Beton Kaplama Modelleri 3D dokusundadır.

2.981,78
Bürüt Beton Duvar Paneli - Loft Concrete Pearl Gray - 343
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Europanel Bürüt Beton Duvar Paneli - Loft Concrete Pearl Gray - 343

Beton duvar panelleri dış cephe kaplamalarında hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir. Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez, Montaj-Uygulama Yapılmış Panelin Üzerine Her şey Asılabilir, izolasyona yardımcı malzemedir. Beton Panelin Kırılması çok olası değildir. Beton panel, sökülüp ,başka bir Yüzeye veya duvara monte edilebilir. Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz. Numune Gönderimi Sağlanır. Beton Kaplama Modelleri 3D dokusundadır

2.981,78

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

2981 2982

Diğer

Whatsapp Destek

© 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.