4 adet ürün bulunmuştur.

Ashlar Serisi Taş Duvar Kaplama Paneli

Ashlar serisi taş duvar kaplama panelleri, doğal taş kadar sert ve ağır görünse de oldukça hafif, incedir. Ashlar serisi taş duvar kaplama panelleri, son derece dayanıklı, şık ve ekonomik bir dekorasyon ögesi olmasına rağmen çok hızlı ve kolay bir uygulama imkanı sunmaktadır.

Filtrele
Taş Duvar Paneli - Ashlar Sandy - 374
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Europanel Taş Duvar Paneli - Ashlar Sandy - 374

Dekoratif Doğal Taş Görünümlü Fiber Duvar Kaplama Paneli, Ashlar Sandy,Modeli,374,-Taş Duvar Panelleri,Doğal taşın karakterinde saklı sert ve ağır görüntüsüne rağmen doğalına oranla oldukça hafif ve ince yapıya sahip Europanelcovering Taş serisi fiber dekoratif panelleri, projelere pratik bir şekilde uygulanabilirliğiyle tercih sebebi haline geliyor. Dekoratif Taş Paneller birçok renk ve desen alternatifleriyle hem iç hem dış cephelerde kullanılabilirliğiyle güçlü ve dinamik bir etki yaratıyor.

3.110,80
Taş Duvar Paneli - Ashlar Offwhite - 373
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Europanel Taş Duvar Paneli - Ashlar Offwhite - 373

Dekoratif Doğal Taş Görünümlü Fiber Duvar Kaplama Paneli, Ashlar Offwhite ,Modeli,373,-Taş Duvar Panelleri,Doğal taşın karakterinde saklı sert ve ağır görüntüsüne rağmen doğalına oranla oldukça hafif ve ince yapıya sahip Europanelcovering Taş serisi fiber dekoratif panelleri, projelere pratik bir şekilde uygulanabilirliğiyle tercih sebebi haline geliyor. Dekoratif Taş Paneller birçok renk ve desen alternatifleriyle hem iç hem dış cephelerde kullanılabilirliğiyle güçlü ve dinamik bir etki yaratıyor.

3.110,80
Taş Duvar Paneli - Ashlar Chic Gray - 372
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Europanel Taş Duvar Paneli - Ashlar Chic Gray - 372

Dekoratif Doğal Taş Görünümlü Fiber Duvar Kaplama Paneli, Ashlar Chic Gray,Modeli,372,-Taş Duvar Panelleri,Doğal taşın karakterinde saklı sert ve ağır görüntüsüne rağmen doğalına oranla oldukça hafif ve ince yapıya sahip Europanelcovering Taş serisi fiber dekoratif panelleri, projelere pratik bir şekilde uygulanabilirliğiyle tercih sebebi haline geliyor. Dekoratif Taş Paneller birçok renk ve desen alternatifleriyle hem iç hem dış cephelerde kullanılabilirliğiyle güçlü ve dinamik bir etki yaratıyor.

3.110,80
Tuğla Desenli Duvar Paneli - Ashlar Vintage Terracotta - 531
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Duvar Kaplama Tuğla Desenli Duvar Paneli - Ashlar Vintage Terracotta - 531

Taş duvar kaplama Ashlar Vintage Terracotta panel modeli- Geçmişten Günümüze, Günümüzden Geleceğe Taşın en doğal haliyle tasarlandığı Modern Taş Duvar Panelleri, farklı tarzlarda, farklı renklerde üretilerek mekanların istenilen şekilde yorumlanmasını sağlıyor. Geleneksel taştan farklı olarak estetik dokunuşlarla tasarlanan Dekoratif Taş Paneller, İç Mekan Duvar Dekorasyonlarının Yanı Sıra ,Dış Cephe Kaplama Ve Tavan Kaplama Dekorasyonları İçin Avantajlı Ve İdealdir.

3.110,80

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

3110 3111

Diğer

Whatsapp Destek

© 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.