2 adet ürün bulunmuştur.

Paslı (Oksit) Beton Duvar Panelleri ; Yaşam Alanlarının En Sade Hali...

Paslı Beton Duvar Paneli alternatif yüzey görünümleriyle yaşam alanlarına sunan Oksit Beton Panel Modelleri, beton gibi güçlü fakat oldukça hafif olan ve deforme olmayan yapısıyla ilk sırada tercih ediliyor. Endüstriyel görünümüyle birçok mekana uyum sağlayan Brüt Beton Kaplama Panelleri, yüzeylerinde aşınma yaşanmaması dolayısıyla iç mekanlarda , dış mekanlarda da hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabiliyor.

 

 

Filtrele
Pas Görünümlü Duvar Paneli - İron Plate Oxido - 537
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Duvar Panelleri Pas Görünümlü Duvar Paneli - İron Plate Oxido - 537

Pas görünümlü Dekoratif Duvar Panelleri, Iron Plate Oxıdo Modeli, Duvar ve Tavan Dekorasyonlarında Pasın Farklı ve Modern Yansıması.

3.145,61
Bürüt Beton Desenli Duvar Paneli - Concrete Dark Grey - 328
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Europanel Bürüt Beton Desenli Duvar Paneli - Concrete Dark Grey - 328

Delikli Oksit Beton, (Paslı ),Duvar Ve Tavan, Kaplama Panelleri, Concrete Dark Grey, Model ,328,Beton Kaplama Panelleri, Yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp Üretilmektedir. Panel Fiyatı M2 Olarak Hesaplanır ve Panel Modellerine Göre Değişir. Bütün Yapı ve Binaların, İç Mekanlarında, Dış cephelerinde hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir. Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez, Montaj-Uygulama Yapılmış Panelin Üzerine Her şey Asılabilir, izolasyona yardımcı malzemedir. Beton Panelin Kırılması çok olası değildir. Beton panel, sökülüp ,başka bir Yüzeye veya duvara monte edilebilir. Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz. Numune Gönderimi Sağlanır. Beton Kaplama Modelleri 3D dokusundadır.

4.922,71

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

3145 4923

Diğer

Whatsapp Destek

© 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.