2 adet ürün bulunmuştur.

Arcade Serisi Taş Duvar kaplama Paneli

Arcade serisi taş duvar kaplama panelleri, doğal taş kadar sert ve ağır görünse de oldukça hafif, incedir. Arcade serisi taş duvar kaplama panelleri, son derece dayanıklı, şık ve ekonomik bir dekorasyon ögesi olmasına rağmen çok hızlı ve kolay bir uygulama imkanı sunmaktadır.

Filtrele
Taş Duvar Paneli - Arcade Dark Andes - 371
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Europanel Taş Duvar Paneli - Arcade Dark Andes - 371

Taş Duvar Paneli - Arcade Serisi Dark Andes 371 modeli, birebir doğal taş görünümünde olup, projelere pratik bir şekilde uygulanabilirliği ve uygun fiyatı tercih sebebi haline geliyor. Dekoratif Taş Duvar Paneli Arcade Dark Andes modeli hem iç hem dış cephelerde kullanılabilirliğiyle güçlü ve dinamik bir etki yaratıyor.

4.873,48
6.962,12
%30
Taş Duvar Paneli - Arcade Andes - 370
Stok Durumu: VAR
  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
Europanel Taş Duvar Paneli - Arcade Andes - 370

Dekoratif Doğal Taş Görünümlü Fiber Duvar Paneli, Arcade Andes,Modeli,370,-Taş Duvar Panelleri,Doğal taşın karakterinde saklı sert ve ağır görüntüsüne rağmen doğalına oranla oldukça hafif ve ince yapıya sahip Europanelcovering Taş serisi fiber dekoratif panelleri, projelere pratik bir şekilde uygulanabilirliğiyle tercih sebebi haline geliyor. Dekoratif Taş Paneller birçok renk ve desen alternatifleriyle hem iç hem dış cephelerde kullanılabilirliğiyle güçlü ve dinamik bir etki yaratıyor.

4.873,48
6.962,12
%30

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

4873 4874

Diğer

Whatsapp Destek

© 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.