• Yeni
Duvar Panelleri
Duvar Panelleri

Çimento esaslı, Beton Özlü Beton Panel Cephe Kaplama Uygulama Görsel, 525

Çimento esaslı, Beton Özlü Beton Panel Cephe Kaplama Uygulama Görsel,- Alternatif yüzey görünümleriyle yaşam alanlarına özgün tasarım sunan Beton Panel, beton gibi güçlü fakat oldukça hafif olan ve deforme olmayan yapısıyla ilk sırada tercih ediliyor. Yeni Jenerasyon, Çevre duyarlı Beton Panel, Endüstriyel görünümüyle birçok mekana uyum sağlar. Çimento Esaslı Beton Kaplama, yüzeylerinde aşınma yaşanmaması, dört mevsim iklim şartlarından etkilenmemesiyle Dış Cephe Kaplamalarında, iç mekanlarda hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Çimento Esaslı Beton Kaplama, Hafif Olmasının Yanı sıra Kullanılan Beton Özü Sayesinde Doğalına En Yakın Duvar Beton Levhadır.

3.108,33
 • - +
  • VAR
  • 525

   

  Çimento Esaslı Beton Kaplama, Hafif Olmasının Yanı sıra Kullanılan Beton Özü Sayesinde Doğalına En Yakın Duvar Beton Levhadır. Ve Özellik olarak Beton Panele göre farklıdır.Beton Sıradanlıktan Özel Tasarıma Dönüşür.

  Çimento Esaslı Beton Kaplama, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Beton Özlü Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez.

  Beton Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Beton Özlü Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Brüt Beton Duvar Panelleri, Nem, Isı, rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Beton esaslı Kaplama Panelleri, Yanmaz Üründür.

  Beton Özlü Panel, Standart olarak 10-12mm Kalınlık ve 60x120cm ebatlarındadır. Projelerde Özel ölçü üretim imkanı vardır.

  Yeni Jenerasyon Beton Panel, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Dekoratif Beton Duvar, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Tabela, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki duvardadır.

  Cephe Kaplama Beton Panel, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir.

  Beton Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama – Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Cephe Beton Panel Fiyat, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Beton Duvar Kaplama Panelleri ,%20 Fiberglas ,%70 organik Suda çözülmeyen Doğal çözücüler,%10 taş tozu elementlerin ,Renklendirme teknikleri ile  %100 Yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp Üretilmektedir.

  Dekoratif Beton Duvar Panelleri  Ebat ve Ağılık olarak, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Fiber Beton Panel ,ortalama 4m2 dir. Yüksekliği 130cm,Uzunluğu ise 300cm dir. Beton Efektli panelin ağırlığı 22-32 kg arasında dır ve Derinlik Çapı ise 10mm ile 20 mm arasındadır.

  Doğal Beton Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez. Panel, Normal İklim şartlarından etkilenmediği gibi (-35 ve +70 ) dereceye kadar deforme olmaz. Dış Cephe Beton Paneller, esnemeye ve genleşmeye karşı dayanıklı olup Kolay Kırılmaz. Beton Duvar Kaplamalar Nem ,Isı ,Rüzgar ve Ultraviyole ışınlarından etkilenmez. Beton Kaplama Modellerimiz, Bütün Yapı ve Binaların  dış cephelerinde hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir.

  Beton Duvar Panellerinin Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Kaliteli Beton Panelller ,üretiminde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır,

  Fiber Beton Panelleri, Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez ,Uygulama Yapılmış Beton Paneli, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz,

  Delikli Beton veya Brüt Beton Panel uygulaması yapılmamış  Duvar Nasıl Kullanılıyor ise Tv ünitesi, dolap, ışıklandırma, Raf gibi Aynı materyalleri ,Uygulaması yapılmış, Dekoratif Beton Görünümlü Duvar paneller üzerinde de Kullanılır. Yük Beton Panel üzerinde değil ,Panelin arkasındaki Duvardadır.

  Duvar kaplamaları, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılır.

  Beton Duvar Panel uygulaması yapılmış Mekanda ,Beton Panelin Kırılması çok olası değildir.

  Beton Duvar Dekorasyonu Yapılmış panelin, sökülüp ,başka bir Yüzeye  veya duvara monte edilebilmesi Mümkündür.

  Duvar Panelleri, mekanlarınızın dekorasyon değişiminde, su bazlı olmak kaydıyla, Boyanabilir.

  Beton Duvar Panel ve Beton Tavan Panel Uygulama Sonrası, Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz.

  Dekoratif Kaplama Panelin doğal dokusunun, renk ve Modellerinin görülmek istenmesi durumunda cüz-i bir bedel karşılığı 40cmx50cm boyutlarda  Numune Panel Gönderimi Sağlanır.

  Fiberglass  Beton Panellerin Uygulama Montaj İşlemi, Uygulama-Montaj bölümünde görselleri ile birlikte Mevcuttur.

  Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri, satış sonrası, hizmet gerektirecek durumlar genelde olmamakla birikte ,talep halinde gereken destek ve bilgilendirme yapılır.

  Beton Panel fiyatları ; Uygulama-Montaj yapılacak alan m2 olarak hesaplanır. Panel adeti olarak tutar belirlenir, bazen fire olarak panel parçaları artabilir, bu fireler başka yerlerde de kullanılabilir, ayrıca Beton Duvar Panel fiyatları ürün modeline göre değişir.

  Fiber Esaslı Cam Elyaf Takviyeli Beton Kaplama Panelleri, Görsel Ve Modelleri 3D dokusundadır. Panel Uygulama yapılan mekanlarda aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.