• Yeni
Europanel
Europanel

Duvar kaplamaları levhaların hızlı ve pratik montajının yanı sıra duvar-tavan kaplama dekorasyonlarında doku, model, efekt ve desen takipleriyle uygulanan duvar panelleridir.

Yapı-inşaat sektöründe duvar panelleri uygulanan yüzeylerin düz ve eğik formların tavan ve duvarlarda hem dekoratif hem de kalıcı çözümler oluşturan alternatifsiz duvar kaplama yapı malzemesidir. Duvar kaplamaları levhaların hızlı ve pratik montajının yanı sıra duvar paneli dekorasyonlarının doku, model ,efekt ve desen takipleriyle uygulanan alanda montaj kiti ve profesyonel ekip tarafından yapılan doğru ve kaliteli uygulama mekana görsel zenginlik katar İnsan ruhuna ve davranışlarına doğrudan etki edecek atmosferi oluşturur.

2.724,10
 • - +
  • VAR
  • 040
  Hava şartlarında yapısında değişkenlik göstermeyen duvar panelleri sahip olduğu ebat ve ölçüleri sayesinde hızlı ve pratik montaj özelliği oluşturduğu gibi bu durum zamandan ve maliyet açısından büyük avantaj sağlar..
  Duvar kaplamaları en önemli tercih nedeni uzun yıllar sonunda bile görünümü korur, deformasyona uğramaz.
  Duvar panelleri duvara ekstra statik ağırlık bindirmez, normal iklim şartlarından etkilenmez (-35 ve +70 dereceye kadar) esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay kırılmaz
  Dekoratif duvar panelleri nem, ısı, rüzgar, yağmur ve ultraviyole ışınlarından zarar görmez, yangın durumunda ateşi körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına neden olmaz.
  Duvar kaplamaları ebat ve fiyatı panellerin modellerine göre değişmekte olup bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, uzunluk, 300cmdir, kaplama panellerin bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, yıkanabilir istendiği takdirde rengi değiştirilebilir.
  Duvar kaplamalarının sağlığa ve doğaya zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır. Uygulaması yapılmış paneller üzerinde Işıklandırma, tabelanın yanı sıra her şey asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki duvardadır. Duvar panelleri izolasyon malzemesi olarak düşünülemez direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir.
  Kaplama panelleri 3D dokusundadır. Panel uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli renk geçişlerin grenli dokusunu doğal ve görsel zenginliğe dönüştürmek için aydınlatma tamamlayıcıdır. Taş, tuğla,beton, ahşap görünümlü doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.
   
  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.