• Yeni
Europanel
Europanel

3D Dekoratif Duvar Giydirme Panelleri, Karo Motifli Duvar Paneli, 107

Duvar Panellerinin ilham Kaynağı Doğadır, Tabiatın Tüm Renk ve Modellerinden esinlenerek tasarlanmış ve uyarlanmıştır. Duvar Paneli, Yaşam Alanlarında, Çalışma Alanlarında, Sosyal Alanlarda, Kısacası Bütün Yapı-Binalarda Doğal Görünümü, Zengin renk ve modelleri, Hızlı ve Pratik Montaj - uygulama Avantajı ile Geçmiş ile Güncel Dokuyu harmanlayarak Geleceğin Özgün Mimarisini Oluşturmaktadır

1.749,31
 • - +
  • VAR
  • 107
  • 100010

  Karo Desenli Dekoratif Duvar Panelleri, Varak İşleme Tarzı Karo Paneli, Modern Ve Kaliteli Dokusu ,Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fransız Saray Dekorasyon Stili Karo Desenli Duvar Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Karo Duvar Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez

  Silindirik ve Geometrik Motif Görünümlü Duvar Paneli, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Karo Duvar Panelleri, Yangın durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Yeni Nesil Karo Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Duvar Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Karo Duvar Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma sisteminin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvarındadır.

  Karo Duvar Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış Duvardan sökülüp ,başka bir mekana veya duvara monte edilebilir..

  Dekoratif Karo Panel Duvar Panelleri, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Duvar Kaplama Panelleri, 3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli, ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Karo Kaplama Duvar Panel Modelleri, Karo doku efektli Duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Karo Duvar Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Fiberglas Karo Duvar Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

   

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.