• Yeni
Duvar Panelleri
Duvar Panelleri

Beton duvar panelleri kullanılan beton özü ile doğalına en yakın duvar panelleridir.

Duvar panelleri modellerinden çimento esaslı, beton özlü beton Paneli iç mekan kaplama dekorasyonunda uygulama görseli,- Alternatif yüzey görünümleriyle yaşam alanlarına özgün tasarım sunan Beton Panel, beton gibi güçlü fakat oldukça hafif olan ve deforme olmayan yapısıyla ilk sırada tercih ediliyor. Yeni Jenerasyon, Çevre duyarlı Beton Panel, Endüstriyel görünümüyle birçok mekana uyum sağlar. Çimento Esaslı Beton Kaplama, yüzeylerinde aşınma yaşanmaması, dört mevsim iklim şartlarından etkilenmemesiyle Dış Cephe Kaplamalarında, iç mekanlarda hızlı ve pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Çimento Esaslı Beton Kaplama, Hafif Olmasının Yanı sıra Kullanılan Beton Özü Sayesinde Doğalına En Yakın Duvar Beton Levhadır.

3.108,33
 • - +
  • VAR
  • 528

  Beton duvar panelleri çimento esası ile hafif olmasının yanı sıra kullanılan beton özü sayesinde doğalına en yakın duvar beton levhadır. Özellik olarak beton panellere göre farklıdır. Beton sıradanlıktan özel tasarıma dönüşür.

  Çimento Esaslı Beton Kaplama, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Beton Özlü Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez.

  Beton Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Beton Özlü Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Brüt Beton Duvar Panelleri, Nem, Isı, rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Beton esaslı Kaplama Panelleri, Yanmaz Üründür.

  Beton Özlü Panel, Standart olarak 10-12mm Kalınlık ve 60x120cm ebatlarındadır. Projelerde Özel ölçü üretim imkanı vardır.

  Yeni Jenerasyon Beton Panel, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Dekoratif Beton Duvar, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Tabela, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki duvardadır.

  Cephe Kaplama Beton Panel, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir.

  Beton Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama – Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Cephe Beton Panel Fiyat, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.