• Yeni
Özel Tasarım
Özel Tasarım

Duvar Kaplama Panelleri, Güzellik Salonu, Kuaför ,Berber Duvar Kaplama Dekorasyonları ,253

Brüt Beton Duvar Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Güzellik Salonu, Kuaför ve Berber Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir. Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir. Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, Beton doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

3.106,94
 • - +
  • VAR
  • 253

  Brüt Beton Duvar Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Güzellik Salonu, Kuaför ve Berber Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Beton Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Beton Desenli Panel, Tavana ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Beton Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Beton Görünümlü Duvar Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Beton Kaplama Panelleri,Yangın durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Delikli Beton Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir.

  Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Beton Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Tavan Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Beton Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma sisteminin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  İç Mekan Fiber Beton Duvar Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Beton Duvar Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış Duvardan sökülüp, başka bir mekan veya duvara veya Tavana monte edilebilir.

  Beton Panel Duvar Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda  Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Beton Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Beton Duvar Kaplama Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli, ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, Beton doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

   

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.