• Yeni
Duvar Panelleri
Duvar Panelleri

Duvar Panelleri ,Dış Cephe Fiber Taş Duvar Kaplama Panel Görseli, 212

Dış Cephe Duvar Kaplama Dekorasyonları,-Dış Cephe Kaplama Paneller, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. 90 derece açıya kadar Uygulama yapılır, eğim oranına göre açı 150 dereceye kadar Çıkabilir. Beton Cephe Kaplamaları, Dört mevsim iklim şartlarından etkilenmez, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir. Dış Cephe Brüt Beton Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez. Uygulama yapılmış paneller üzerine Tabela, Işıklandırma, Dekorasyon Malzemeleri vb. Asılabilir, Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır. Bina Dışı Cephe Kaplama Modelleri, yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme ve Özel Mimari Yapılar oluşturma imkanı vardır. Dış Cephe Fiberglass Kaplama Panelleri, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

2.938,86
 • - +
  • VAR
  • 212

  Dış Cephe Beton Duvar Kaplama Dekorasyonları,

  Beton Cephe Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı ile Dış Cephe Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Dış Cephe Fiberglas Kaplama, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Dış Cephe Brüt Beton Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Dış Cephe Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Dış Cephe Kaplaması, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Dış Cephe Beton Duvar Kaplamaları, Nem, Isı, Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Dış Cephe Beton Kaplama, Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Dış Cephe Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir.

   Bina Dışı Cephe Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir ,istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Dış Cephe Beton Kaplama, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Cephe Kaplama Beton Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerinde Işıklandırma, Tabelanın yanı sıra Her şey Asılabilir. yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  Dış Cephe Fiber Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Müstakil Ev Dış Cephe Beton Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekan veya duvara monte edilebilir.

  Dış Cephe Beton Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Villa Dış Cephe Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Dış Cephe Beton Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli, renk geçişlerin Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Dış Cephe Modelleri, beton doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Dış Cephe Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene değişmektedir.

   

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.