• Yeni
Europanel
Europanel

Fiber Panel, Duvar Kaplama Panelleri, Televizyon Arkası, Duvar Dekorasyonları,159

TV Arkası Dekorasyon, yeni trend televizyon arkası Duvar Kaplama Panelleri ile Modern veya Klasik doku desen alternatifleriyle Tarzınızı yansıtın. Beton Duvar Kaplama Panellerinin Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır. Fiber Beton Kaplama Paneli, Zengin Model Alternatifi ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Tv arkası Duvar Dekorasyonların Tercihidir.

2.878,71
 • - +
  • VAR
  • 159

  Fiber Panel Duvar Kaplamaları, TV Arkası Beton Duvar Kaplama Panel Dekorasyon Model Görseli,

  Brüt Beton Duvar Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle TV Arkası Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Beton Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Beton Desenli TV Arkası Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Beton Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Beton Görünümlü TV Arkası Duvar Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Delikli Beton Duvar Panelleri, Nem, Isı, Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Demir Efektli Beton Kaplama Panelleri, Yangın Durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  TV Arkası Beton Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir

  Beton Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Kitaplık Beton Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Beton Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  TV Arkası Fiber Beton Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Kitaplık Beton Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekana veya duvara monte edilebilir.

  TV Arkası Beton Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Beton Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Beton Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli, renk geçişlerini, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Beton Kaplama TV Arkası Duvar Panel Modelleri, Beton, doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.