• Yeni
Europanel
Europanel

Duvar kaplamaları ile oluşturulacak fuar stand tasarımlarında müşterilerle kurulacak başarılı ve doğru ilişkiler rekabetin üst düzeyde olduğu ortamda ciddi bir üstünlük oluşturur.

Duvar kaplama panellerinin en işlevsel kullanıldığı alanlardan biri de fuar stand tasarımlarıdır. Kaplama panelleri esnekliği nedeniyle 90 derece açıya kadar Uygulanabilir. ( Eğim oranına göre açı 150 dereceye kadar Çıkabilir) Fuar stand tavan-duvar kaplamaları modern ve kaliteli dokusu, hafif ve dayanıklı yapısı ile tavan dekorasyonlarının vazgeçilmezidir. Fuar duvar kaplama dekorasyonlarında kullanımının en önemli tercih nedeni, uygulama yapılan fuar Standından tekrar sökülüp demonte olarak muhafaza edilebilir ve defalarca kullanılabilir olmasıdır.

2.979,58
 • - +
  • VAR
  • 270

  Yeni nesil fuar stand panel dekorasyonları Europanelcovering panel kaplama sistemlerini keşfedin... 

  Fuar stand panel kaplama dekorasyonları fuar Süresi boyunca stantlarınız İşyerleriniz, ofisiniz, satış ve sunum için sergilediğiniz çalışma alanlarınızdır. Günümüz zorlu pazar şartlarında mevcudiyetini koruyan, büyüme odaklı İşletmeler için amaç, ürün kalitesinin yanı sıra farklı ve özgün olarak müşterilerle doğru ve sağlam diyalog kurmaktır. Sunmayı düşünülen ürün, hizmet veya konuyla olan ilişkiye  odaklanan bir alan oluşturmak gerekir Europanelcovering duvar kaplama panel sistemleri ile oluşturulacak fuar standınızla müşterilerle kurulacak başarılı ve doğru ilişkiler rekabetin üst düzeyde olduğu ortamda ciddi bir üstünlük oluşturur.

   

   

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.