• Yeni
Europanel
Europanel

Karo Duvar Paneli - Magnolia Marron Offwhite - 352

Dekoratif Karo Duvar Ve Karo Tavan Panelleri ,Magnolia Marron Offwhite,(Karo Desenli Tavan ,Duvar Kaplama Paneli,),352, Karo Desenli Duvar Panelleri, Yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp Üretilmektedir. Karo Panel Fiyatı M2 Olarak Hesaplanır ve Panel Modellerine Göre Değişir. Bütün Yapı ve Binaların, İç Mekanlarında, Tavan Dekorasyonlarında hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir. Karo Duvar Kaplamalarının Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez, Montaj-Uygulama Yapılmış Karo Desenli Panelin Üzerine Her şey Asılabilir, izolasyona yardımcı malzemedir. Karo Panelin Kırılması çok olası değildir. Karo Kaplama panel, sökülüp başka bir Tavana veya duvara monte edilebilir. Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz. Numune Gönderimi Sağlanır. Karo Kaplama Panel Modelleri 3D dokusundadır.

 • Fırsat Ürünü
3.361,00
4.201,25
 • %20
 • - +
  • VAR
  • 352
  • 100088

  Dekoratif Karo Duvar Ve Karo Tavan Panelleri ,Magnolia Marron Offwhite,(Karo Desenli Tavan ,Karo Desenli Duvar Kaplama Paneli,),

  _x000D_

   

  Karo Duvar ve Tavan Kaplama Panelleri ,%20 Fiberglas ,%70 organik Suda çözülmeyen Doğal çözücüler,%10 taş tozu elementlerin ,Renklendirme teknikleriyle, Mimari Sanat Tarihinin İhtişamından esinlenerek %100 Yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp Üretilmektedir.

  Dekoratif Karo Duvar Panelleri  Ebat ve Ağırlık olarak, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, ortalama 2.88 m2 dir. Karo Desenli Duvar panelinin Yüksekliği 120cm, Uzunluğu ise 240cm dir. ağırlığı 21-26 kg arasındadır ve Derinlik Çapı ise 10mm ile 25 mm arasındadır.

  Doğal Karo Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez ,Normal İklim şartlarından etkilenmediği gibi (-35 ve +70 ) dereceye kadar deforme olmaz. Karo Panel ,esnemeye ve genleşmeye karşı dayanıklı olup Kolay Kırılmaz. Nem ,Isı ,Rüzgar ve Ultraviyole ışınlarından etkilenmez. Karo Kaplama Modellerimiz, Bütün Yapı ve Binaların dış cephelerinde ,İç Mekanlarında, Ve Tavan Kaplamalarında, hem görsel ,hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir.

  Karo Desenli Panolar,Hızlı montajla, İnşaat kirliliği Olmadan, Esneme özelliğinden dolayı Duvar ve Tavanlara ,kolayca kaplanabilir. Bünyesinde nem tutmaz, Karo Panelde yosun, haşere ve rutubet barınamaz, temizliği çok kolaydır. Nemli bezle temizlenebilir, Duvar Kaplama Karo Panel Sökülüp çok basit bir işcilikle başka yere monte edilebilir ,monte edilen Panel duvara yük bindirmez. Karo Duvar ve Tavan Kaplama Panelleri, 3D Dokulu, Farklı Boyama Teknikleri, Renk Görsel Zenginliği ,Simetrik Model Seçeneklerinin yanı sıra ,İnsan ruhuna Huzur veren Özel ve İhtişamlı Görüntüye Sahiptir. Karo Duvar ve Karo Tavan Kaplama panelleri, Ev, Çalışma ofisi, restoran, spor salonları, mağazalar, alışveriş merkezleri, spa merkezleri, başta olmak üzere bütün yaşam  alanlarında kullanılır.

  Fiber Karo Panelleri ,Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez ,Uygulama Yapılmış Karo Panel alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz,

  Karo Panel uygulaması yapılmamış  Duvar Nasıl Kullanılıyor ise Tv ünitesi, dolap, ışıklandırma, Raf gibi Aynı materyalleri ,Uygulaması yapılmış, Duvar paneller üzerinde de Kullanılabilir. Yük Karo Panel üzerinde değil ,Panelin arkasındaki Duvardadır.

  Duvar kaplama Karo Paneli, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılır.

  Karo Duvar Panel uygulaması yapılmış Mekanda ,Panelin Kırılması çok olası değildir.

  Karo Duvar Dekorasyonu Yapılmış panelin, sökülüp ,başka bir Yüzeye  veya duvara monte edilebilmesi Mümkündür.

  Karo Duvar Paneli ve karo Tavan Paneli  Uygulama Sonrası ,Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz.

  Dekoratif Kaplama Panelin doğal dokusun renk ve Modellerinin görülmek istenmesi durumunda cüz-i bir bedel karşılığı 40cmx50cm boyutlarda  Numune Gönderimi Sağlanır.

  Fiber Karo Panellerin Uygulama Montaj İşlemi, Uygulama-Montaj bölümünde görselleri ile birlikte Mevcuttur.

  Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri, satış sonrası, hizmet gerektirecek durumlar genelde olmamakla birlikte ,talep halinde gereken destek ve bilgilendirme yapılır.

  Karo Panel fiyatları ;uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır. Panel adeti olarak tutar belirlenir ,bazen fire olarak panel parçaları artabilir, bu fireler başka yerlerde de kullanılabilir ,ayrıca fiyatlar ürün modeline göre değişir.

  Fiber Esaslı Cam Elyaf Takviyeli Karo Kaplama Panelleri, Görsel Ve Modelleri 3D dokusundadır. Panel Uygulama yapılan mekanlarda aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Karo Duvar ve Karo Tavan Panellerinde Projeye göre Özel tasarım ve Renklendirme Yapılarak ürün geliştirebilme alternatifi Mevcuttur.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.