• Yeni
Europanel
Europanel

Taş Duvar Paneli - Gaja Rock - 404

Taş gibi görünüme sahip yarı otonom sistem ile üretilen taş duvar kaplama panelleri bünyesinde özel teknikler barındıran tüm hava şartları kullanımında doku ve yapısında kopma, kırılma ve deformasyon oluşturmama özelliğine sahiptir. Duvar panellerinin her şart ve koşulda yapısını muhafaza edebilen özel bir dayanım gücü vardır.

 • Fırsat Ürünü
3.265,41
 • - +
  • VAR
  • 404
  • 100140
  Duvar panelleri her şart ve koşulda yapısını muhafaza edebilen özel bir dayanım gücüne sahiptir. Modern dekorasyon dünyasında hızlı montaj, dayanıklı yapı ve uzun yıllar kullanımı ile duvar kaplamaları önemli bir yapı malzemesidir.

  _x000D_

  Neden doğal taş değil Gaja Rock Serisi Taş Kaplama Panel?

  Doğal taş esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklı değildir, kolay kırılabilir. Gaja Rock serisi taş kaplama Paneller ise esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklı olup kolay kırılmaz ve deforme olmaz.

  Doğal taşın uygulaması bazen zemin adaptasyonu gerektirebilir, doğal taş çok ağırdır ve uygulama alanına ciddi bir yük bindirir, özellikle deprem bölgelerinde veya eski yapılarda ekstra bina dayanıklılığı sağlanmadıkça doğal taş uygulaması tehlikeli olabilir. Fiber esaslı Gaja Rock serisi duvar kaplama ise panellerin modellerine göre değişiklik gösterdiği gibi ortalama bir m2 de panel ağırlığı 5-11 kg dır. Kaplama panel duvara statik yük bindirmez.

  Doğal taşların yapıları kolayca renk değiştirmeye ve nemin etkisinde kalarak bozulmaya müsaittir. Gaja Rock serisi taş kaplama paneli ise iklim şartlarından etkilenmez, renk değişimi ve deformasyon söz konusu değildir.

  Doğal taşın uygulaması yapıldıktan sonra tekrar sökülüp başka yere monte edilmesi mümkün değildir, Gaja Rock serisi taş kaplama panel ise uygulama yapılan yerden zarar görmeden sökülüp basit işçilikle başka bir duvara monte edilebilir.

  Doğal taşlar renk, ton ve görsel etkide sınırlıdır, çeşitlilik ve model zenginliği yetersizdir. Gaja Rock serisi​​​​​​​ taş kaplama Panel ise yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Doğal taşların su emilimi oldukça fazladır ve bünyesinde nem barındırır. Gaja Rock serisi​​​​​​​ taş kaplama Panelinde ise üretimde kullanılan malzemelerden dolayı su emilimi yoktur ve bünyesinde nem tutmaz.

  Doğal taşlarının satın alma, kurulum maliyeti ve montaj işlemi, inşaat pisliği ve uzun sürmesi temel zorluklardan sayılabilir. Gaja Rock serisi​​​​​​​ dekoratif taş duvar paneli ve Gaja Rock serisi​​​​​​​ dekoratif taş tavan kaplama panelinde ise kurulum maliyeti makul olup, montaj işlemi panel adetine göre değişmekle birlikte doğal taş uygulaması ile mukayese edilmeyecek kadar kısadır ve işlem sırasında döküntü inşaat kirliliği olmaz.

  Doğal taşlar iklim koşullarına göre, böcek, yosun ve rutubeti bünyesinde barındırarak sağlık için sorun oluşturabilir. Gaja Rock Serisi Taş görünümlü duvar kaplamalarında ise bünyesinde böcek, yosun gibi sağlığa zararlı unsurlar barındırmaz.

  Gaja Rock 141 1 Panel 3.9 m² Panel Ölçü : 130cm x 300cm [h] Panel Kalınlığı : 7 - 12 mm Desen Derinliği :  10 - 40 mm Ağırlık :  6 - 9 kg/m²
  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.