• Yeni
Europanel
Europanel

Ahşap Duvar Paneli ,Ahşap, Duvar Kaplama Panel Uygulamaları ,Dekoratif Ahşap Duvar Paneli, Duvar Panel Modelleri ,Duvar Panel Fiyatları,1974

Ahşap Duvar Paneli ,Ahşap, Duvar Kaplama Panel Uygulamaları ,Amazon Serisi ,Dekoratif Ahşap Duvar Paneli, Duvar Panel Modelleri ,Duvar Panel Fiyatları,1974,Ahşap Kaplama Panelleri, Yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp Üretilmektedir. Panel Fiyatı M2 Olarak Hesaplanır ve Panel Modellerine Göre Değişir. Bütün Yapı ve Binaların, İç Mekanlarında, Dış cephelerinde hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir. Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez, Montaj-Uygulama Yapılmış Panelin Üzerine Her şey Asılabilir, izolasyona yardımcı malzemedir. Ahşap Panelin Kırılması çok olası değildir. Ahşap panel, sökülüp ,başka bir Yüzeye veya duvara monte edilebilir. Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz. Numune Gönderimi Sağlanır. Ağaç Kabuk Efektli Duvar Kaplama Modelleri 3D dokusundadır.

0,00
 • - +
  • VAR
  • 1974
  • 100036

  Duvar Panelleri, Ahşap Duvar Kaplama İç Mekan Duvar Dekorasyonları,

  Ahşap Duvar Panelleri, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Ahşap Duvar Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Ahşap Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Ahşap Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Ahşap Görünümlü Duvar Panel, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Ahşap Duvar Panelleri, Nem, Isı, Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Ahşap Duvar Panelleri, Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Ahşap Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir

  Ahşap Duvar Panel Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Ahşap Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Ahşap Duvar Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  İç Mekan Fiber Ahşap Duvar Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Müstakil Ev Ahşap Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekan veya duvara monte edilebilir.

  Ahşap Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Ahşap Duvar Panel, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Ahşap Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlar da hareli ve gölgeli, renk geçişlerini, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Ahşap Kaplama Duvar Panel ModelleriAhşap, doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkan vardır.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.