• Yeni
Europanel
Europanel

Dekoratif duvar panelleri, İç mekan duvar kaplama ,Dış cephe duvar kaplama, tavan Kaplama Panelleri,036

Dekoratif duvar panelleri, 3D Karo duvar Kaplama Modeli, Duvar Dekorasyonları, Duvar Kaplama Desenleri ,036,Karo Duvar Panelleri, Karo Modelli Tavan Panelleri Yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp Üretilmektedir. Karo Panel Fiyatı M2 Olarak Hesaplanır ve Panel Modellerine Göre Değişir. Bütün Yapı ve Binaların, İç Mekanlarında, Tavan Dekorasyonlarında hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir. Karo Duvar Kaplamalarının Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez, Montaj-Uygulama Yapılmış Karo Desenli Panelin Üzerine Her şey Asılabilir, Karo Panel izolasyona yardımcı malzemedir. Karo Panelin Kırılması çok olası değildir. Karo Kaplama panel, sökülüp başka bir Tavana veya duvara monte edilebilir. Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz. Numune Gönderimi Sağlanır. Karo Kaplama Panel Modelleri 3D dokusundadır.

1.749,31
 • - +
  • VAR
  • 036

  Dekoratif Duvar Panelleri, Varak İşleme Tarzı Karo Paneli, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Yeni Jenerasyon Doğa Dostu Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir. Fiber Panel En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Fransız Saray Dekorasyon Stili Karo Desenli Duvar Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Karo Dekoratif Duvar Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez

  Silindirik ve Geometrik Motif Görünümlü Duvar Paneli, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Dekoratif Karo Duvar Panelleri, Yangın durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Yeni Nesil Dekoratif Karo Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Duvar Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Dekoratif Karo Duvar Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma sisteminin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvarındadır.

  Karo Duvar Dekorasyon Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış Duvardan sökülüp ,başka bir mekana veya duvara monte edilebilir..

  Dekoratif Karo Panel Duvar Panelleri, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Duvar Kaplama Panelleri, 3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli, ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Karo Kaplama Duvar Panel Dekorasyon Modelleri, Karo doku efektli Duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Karo Duvar Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.