• Yeni
Europanel
Europanel

Dekoratif Duvar Panelleri, 3D Duvar Kaplama Panelleri ,Duvar Dekorasyonları Model ve Desenleri 015

Demirli beton duvar panelleri, hasırlı beton gibi görünüme sahip duvar kaplama panelleri yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp Üretilmektedir. Panel Fiyatı M2 Olarak Hesaplanır ve Panel Modellerine Göre Değişir. Bütün Yapı ve Binaların, İç Mekanlarında, Dış cephelerinde Ve Tavan Kaplama Dekorasyonlarında hem görsel, hem kolay uygulama ve dayanıklılık açısından idealdir. Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Yangın durumunda, Ateşi Körüklemez, Montaj-Uygulama Yapılmış Panelin Üzerine Her şey Asılabilir, izolasyona yardımcı malzemedir. Beton Panelin Kırılması çok olası değildir. Beton panel, sökülüp ,başka bir Yüzeye veya duvara monte edilebilir. Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz. Numune Gönderimi Sağlanır. Beton Kaplama Modelleri 3D dokusundadır.

2.904,48
 • - +
  • VAR
  • 015
  Brüt beton duvar panelleri estetik ve konsetp tasarımların vazgeçilmez cephe duvar kaplama malzemesidir.

   

  Beton Duvar Panellerinin Sağlığa Zararlı etkisi yoktur. Kaliteli Beton Panelller ,üretiminde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır,

  Beton Paneller yangın durumunda, Ateşi Körüklemez ,Uygulama Yapılmış Beton Paneli, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz,

  Demirli beton veya Brüt Beton Panel uygulaması yapılmamış  Duvar Nasıl Kullanılıyor ise Tv ünitesi, dolap, ışıklandırma, Raf gibi Aynı materyalleri ,Uygulaması yapılmış, Dekoratif Beton Görünümlü Duvar paneller üzerinde de Kullanılır. Yük Beton Panel üzerinde değil ,Panelin arkasındaki Duvardadır.

  Duvar kaplamaları, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılır.

  Beton Duvar Panel uygulaması yapılmış Mekanda ,Beton Panelin Kırılması çok olası değildir.

  Beton Duvar Dekorasyonu Yapılmış panelin, sökülüp ,başka bir Yüzeye  veya duvara monte edilebilmesi Mümkündür.

  Duvar Panelleri, mekanlarınızın dekorasyon değişiminde, su bazlı olmak kaydıyla, Boyanabilir.

  Beton Duvar Panel ve Beton Tavan Panel Uygulama Sonrası, Doğal Havalandırma ile Kalıcı Koku Bırakmaz.

  Dekoratif Kaplama Panelin doğal dokusunun, renk ve Modellerinin görülmek istenmesi durumunda cüz-i bir bedel karşılığı 40cmx50cm boyutlarda  Numune Panel Gönderimi Sağlanır.

  Fiberglass  Beton Panellerin Uygulama Montaj İşlemi, Uygulama-Montaj bölümünde görselleri ile birlikte Mevcuttur.

  Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri, satış sonrası, hizmet gerektirecek durumlar genelde olmamakla birikte ,talep halinde gereken destek ve bilgilendirme yapılır.

  Beton Panel fiyatları ; Uygulama-Montaj yapılacak alan m2 olarak hesaplanır. Panel adeti olarak tutar belirlenir, bazen fire olarak panel parçaları artabilir, bu fireler başka yerlerde de kullanılabilir, ayrıca Beton Duvar Panel fiyatları ürün modeline göre değişir.

  Fiber Esaslı Cam Elyaf Takviyeli Beton Kaplama Panelleri, Görsel Ve Modelleri 3D dokusundadır. Panel Uygulama yapılan mekanlarda aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.