• Yeni
Duvar Kaplama
Duvar Kaplama

Duvar Kaplamaları ,Dekoratif Fiber Panel, Yatak Odası ve Yatak Başlığı arkası Beton Duvar Kaplama Modeli ,245

Duvar Kaplamaları ,Dekoratif Fiber Panel, Yatak Odası ve Yatak Başlığı arkası Beton Duvar Kaplama Modeli ,Beton Duvar Kaplama Panel Dekorasyonları, Beton Duvar Kaplamaları ,Modern Ve Kaliteli Dokusu,Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir. Fiberglas Beton Kaplama Paneli ,En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur,Deformasyona uğramaz. Beton Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez Fiber Beton Kaplama Paneller,Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar) Beton Görünümlü Duvar Kaplama ,Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz Brüt Beton Duvar Panelleri ,Nem, Isı ,Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez Brüt Beton Kaplama Panelleri ,Ateşi Körüklemez ,alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz Beton Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup,Bir panel ortalama 4m2 dir.Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cm dir.Bir panel ağırlığı 22-32 kg ve Derinlik Çapı 10mm ile 45mm arasındadır. Beton Kaplama Modelleri,bünyesinde nem olmaz, yosun,haşere ve rutubet barındırmaz,temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir,Yıkanabilir ,istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir. Yeni Nesil Beton Kaplama Duvar Panelleri ,Sağlığa ve Doğaya ,Zararlı etkisi yoktur.Panel üretimizde,Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır Dekoratif Beton Duvar, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma,Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanısıra Herşey Asılabilir.Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır. İç Mekan Fiber Beton Kaplama Panelleri ,izolasyon malzemesi olarak düşünülemez ,direk ses,yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir,izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir Müstakil Ev Beton Panel Modelleri,panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp ,başka bir mekana veya duvara monte edilebilir. Beton Panel Montaj,Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda  Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. Villa Beton Panel Kaplamaları,Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adeti olarak tutar belirlenir, 3D Beton Panelleri,3D dokusundadır.Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli,ve gölgeli,renk geçişlerini,Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır. Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır. Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

2.938,86
 • - +
  • VAR
  • 245

  Duvar Kaplamaları ,Dekoratif Fiber Panel, Yatak Odası ve Yatak Başlığı arkası Beton Duvar Kaplama Modeli 

  Beton Duvar Kaplama Panel Dekorasyonları,
  Beton Duvar Kaplamaları ,Modern Ve Kaliteli Dokusu,Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.
  Fiberglas Beton Kaplama Paneli ,En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur,Deformasyona uğramaz.
  Beton Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez
  Fiber Beton Kaplama Paneller,Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)
  Beton Görünümlü Duvar Kaplama ,Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz
  Brüt Beton Duvar Panelleri ,Nem, Isı ,Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez
  Brüt Beton Kaplama Panelleri ,Ateşi Körüklemez ,alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz
  Beton Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup,Bir panel ortalama 4m2 dir.Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cm dir.Bir panel ağırlığı 22-32 kg ve Derinlik Çapı 10mm ile 45mm arasındadır.
  Beton Kaplama Modelleri,bünyesinde nem olmaz, yosun,haşere ve rutubet barındırmaz,temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir,Yıkanabilir ,istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.
  Yeni Nesil Beton Kaplama Duvar Panelleri ,Sağlığa ve Doğaya ,Zararlı etkisi yoktur.Panel üretimizde,Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır
  Dekoratif Beton Duvar, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma,Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanısıra Herşey Asılabilir.Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.
  İç Mekan Fiber Beton Kaplama Panelleri ,izolasyon malzemesi olarak düşünülemez ,direk ses,yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir,izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir
  Müstakil Ev Beton Panel Modelleri,panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp ,başka bir mekana veya duvara monte edilebilir.
  Beton Panel Montaj,Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda  Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.
  Villa Beton Panel Kaplamaları,Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adeti olarak tutar belirlenir,
  3D Beton Panelleri,3D dokusundadır.Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli,ve gölgeli,renk geçişlerini,Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.
  Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri,  yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.
  Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir. 
  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.