• Yeni
Europanel
Europanel

Fiber Panel, Duvar Kaplama Panelleri, Yatak Odası ve Yatak Başlığı Arkası, Duvar Dekorasyonları,139

Fiber Panel, Duvar Kaplama Panelleri, Yatak Odası ve Yatak Başlığı Arkası, Duvar Dekorasyonları,139,Duvar Kaplamaları ,Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama İç Mekan Duvar Dekorasyonları, Tuğla Duvar Kaplamaları ,Modern Ve Kaliteli Dokusu,Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir. Fiberglas Tuğla Kaplama Paneli ,En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur,Deformasyona uğramaz. Tuğla Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez Fiber Tuğla Kaplama Paneller,Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar) Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama ,Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz Tuğla Duvar Panelleri ,Nem, Isı ,Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez Tuğla Kaplama Panelleri ,Ateşi Körüklemez ,alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz Tuğla Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup,Bir panel ortalama 4m2 dir.Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cm dir.Bir panel ağırlığı 22-32 kg ve Derinlik Çapı 10mm ile 45mm arasındadır. Tuğla Kaplama Modelleri,bünyesinde nem olmaz, yosun,haşere ve rutubet barındırmaz,temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir,Yıkanabilir ,istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir. Yeni Nesil Tuğla Kaplama Duvar Panelleri ,Sağlığa ve Doğaya ,Zararlı etkisi yoktur.Panel üretimizde,Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır Dekoratif Tuğla Duvar, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma,Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanısıra Herşey Asılabilir.Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır. İç Mekan Fiber Tuğla Kaplama Panelleri ,izolasyon malzemesi olarak düşünülemez ,direk ses,yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir,izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir Müstakil Ev Tuğla Panel Modelleri,panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp ,başka bir mekana veya duvara monte edilebilir. Tuğla Panel Montaj,Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda  Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. Villa Tuğla Panel Kaplamaları,Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adeti olarak tutar belirlenir, 3D Tuğla Panelleri,3D dokusundadır.Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli,ve gölgeli,renk geçişlerini,Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır. Tuğla Kaplama Duvar Panel Modelleri, yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır. Tuğla Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

3.007,55
 • - +
  • VAR
  • 139

  Fiber Panel, Duvar Kaplama Panelleri, Yatak Odası ve Yatak Başlığı Arkası, Duvar Dekorasyonları,139

  Duvar Kaplamaları, Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama İç Mekan Duvar Dekorasyonları,

  Fiberglas Tuğla Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Tuğla Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Tuğla Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Tuğla Duvar Panelleri, Nem, Isı, Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Tuğla Kaplama Panelleri, Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Tuğla Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir.Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir.

  Tuğla Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Tuğla Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Dekoratif Tuğla Duvar, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvarda dır.

  İç Mekan Fiber Tuğla Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Müstakil Ev Tuğla Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekan veya duvara monte edilebilir.

  Tuğla Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Villa Tuğla Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Tuğla Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Tuğla Kaplama Duvar Panel Modelleri,  yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Tuğla Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.