• Yeni
Özel Tasarım
Özel Tasarım

Duvar Kaplamaları, Özel Tasarım Paslı- (Oksit) ve Demir Efektli Beton Duvar Panel Kombinasyon Mağaza Dekorasyon Görseli ,266

Alıveriş Merkezi Ve Mağaza Duvar Beton Kaplamaları, Paslı- (Oksit) ve Demir Efektli Beton Duvar Panel  Dekorasyonları, Europanelcovering Duvar Kaplamaları, Modern ve Kaliteli dokusu, Hafif ve Dayanıklı yapısıyla Zincir Mağazalarının Duvar Dekorasyonlarının Aynı Konsept ve Vizyonda Olmasını Sağlar, Bu Özellik Prestij ve Marketing Açısından Önemli ve Gerekliliktir.. Beton Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez. Demir Efektli Hasır Beton Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir. Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, Beton doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

3.031,08
 • - +
  • VAR
  • 267

  Brüt Beton Kaplamaları Avm ve mağaza duvar kaplamalarında modern ve kaliteli dokusu, hafif ve dayanıklı yapısı ile duvar dekorasyonlarının vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Pas Efektli Beton Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Beton Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Beton Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Beton Görünümlü Duvar Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Beton Kaplama Panelleri, Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Demir Efektli Hasır Beton Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir.

  Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Beton Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Beton Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma sisteminin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  İç Mekan Fiber Beton Duvar Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Beton Duvar Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekan veya duvara veya Tavana monte edilebilir.

  Beton Panel Duvar Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda  Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Beton Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Beton Duvar Kaplama Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli, ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Beton Kaplama Duvar Panel Modelleri, Beton doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.