• Yeni
Duvar Kaplama
Duvar Kaplama

Karo Duvar Paneli - Daisy Marron Offwhite - 532

Karo Tavan Kaplama 2022 Yeni Seri Daisy Marron Offwhite Modeli, -Birbirini tekrarlayarak takip eden Varaklı İşleme tarzıyla Fransız Saray Dekorasyonunun Yanı sıra Orta Çağ Mimarisini anımsatan Silindirik ve Geometrik kare Modellerden oluşan görünümüyle Europanelcovering Karo serisi panelleri, bir araya geldiklerinde uyumlu ve ahenkli desenler oluşturuyor. İç mekan tasarımlarına çeşitli desen, doku ve renk alternatifleriyle farklı ambiyanslar katan karo motifli paneller, mekanların duvar ve tavan kaplamalarında kullanım imkanına sahiptir.

1.882,60
 • - +
  • VAR
  • 532

  Karo Tavan Kaplama 2022 Yeni Seri Daisy Marron Offwhite Modeli,

  _x000D_

  Karo Duvar Kaplama Panelleri ev ve iş yeri dekorasyonunda Karo Duvar Paneli

  Karo Duvar Paneli ve Karo Tavan Kaplama Paneli, %20 Fiberglas, %70 organik suda çözülmeyen doğal çözücüler, %10 taş tozu elementlerin, renklendirme teknikleriyle, mimari sanat tarihinin  ihtişamından esinlenerek %100 yerli olarak Türkiye'de tasarlanıp üretilmektedir.

  Dekoratif Karo Duvar Panelleri ebat ve ağırlık olarak, panellerin modeline göre değişmekte olup, ortalama 2.88 m² 'dir. Karo Desenli Duvar panelinin yüksekliği 120 cm, uzunluğu ise 240 cmdir. Ağırlığı 21-26 kg arasındadır ve derinlik çapı ise 10 mm ile 25 mm arasındadır.

  Doğal Karo Görünümlü Duvar Kaplama Panelleri duvara ekstra statik ağırlık bindirmez. Karo Duvar Paneli, normal iklim şartlarından etkilenmediği gibi (-35 ve +70 ) dereceye kadar deforme olmaz. Karo Duvar Panel, esnemeye ve genleşmeye karşı dayanıklı olup kolay kırılmaz. Nem, ısı, rüzgar ve ultraviyole ışınlarından etkilenmez. Karo kaplama modellerimiz, bütün yapı ve binaların dış cephelerinde, iç mekanlarında ve tavan kaplamalarında, hem görsel, hem kolay uygulama kolaylığı ve dayanıklılık açısından idealdir.

  Karo Duvar Paneli, hızlı montajla, inşaat kirliliği olmadan, esneme özelliğinden dolayı duvar ve tavanlara, kolayca kaplanabilir ve bünyesinde nem tutmaz. Karo duvar panelde yosun, haşere ve rutubet barınamaz, temizliği çok kolaydır. Nemli bezle temizlenebilir ve karo duvar kaplama paneli Sökülüp çok basit bir işcilikle başka yere monte edilebilir, monte edilen karo duvar kaplama paneli duvara yük bindirmez. Karo Duvar Paneli ve Karo Tavan Kaplama Panelleri, dokulu, farklı boyama teknikleri, renk görsel zenginliği ,simetrik model seçeneklerinin yanı sıra, insan ruhuna huzur veren özel ve ihtişamlı görüntüye sahiptir. Karo Duvar Paneli ve Karo Tavan Kaplama Panelleri, ev, ofis, restoran, spor salonları, mağazalar, alışveriş merkezleri, spa merkezleri başta olmak üzere bütün yaşam alanlarında kullanılır.

  Fiber Karo Panelleri, yangın durumunda, ateşi körüklemez, uygulama yapılmış karo panel alevin yükselmesine ve dağılmasına neden olmaz.

  Karo Panel uygulaması yapılmamış  duvar nasıl kullanılıyorsa Tv ünitesi, dolap, ışıklandırma, raf gibi aynı materyalleri, uygulaması yapılmış, duvar paneller üzerinde de kullanılabilir. Yük karo panel üzerinde değil, panelin arkasındaki duvardadır.

  Duvar kaplama karo paneli, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılır.

  Karo Duvar Panel uygulaması yapılmış mekanda, panelin kırılması çok olası değildir.

  Karo Duvar Paneli bir duvara uygulandıktan sonra, sökülüp, başka bir yüzeye veya duvara monte edilebilmesi mümkündür.

  Karo duvar Paneli ve karo Tavan Paneli uygulama sonrası, doğal havalandırma ile kalıcı koku bırakmaz.

  Dekoratif Kaplama Panelin doğal dokusun renk ve Modellerinin görülmek istenmesi durumunda cüz-i bir bedel karşılığı 40cmx50cm boyutlarda  Numune Gönderimi Sağlanır.

  Fiber Karo Panellerin Uygulama Montaj İşlemi, Uygulama-Montaj bölümünde görselleri ile birlikte Mevcuttur.

  Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri, satış sonrası, hizmet gerektirecek durumlar genelde olmamakla birlikte ,talep halinde gereken destek ve bilgilendirme yapılır.

  Karo Panel fiyatları ;uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır. Panel adeti olarak tutar belirlenir ,bazen fire olarak panel parçaları artabilir, bu fireler başka yerlerde de kullanılabilir ,ayrıca fiyatlar ürün modeline göre değişir.

  Fiber Esaslı Cam Elyaf Takviyeli Karo Kaplama Panelleri, Görsel Ve Modelleri 3D dokusundadır. Panel Uygulama yapılan mekanlarda aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Karo Duvar ve Karo Tavan Panellerinde Projeye göre Özel tasarım ve Renklendirme Yapılarak ürün geliştirebilme alternatifi Mevcuttur.

  Duvar Panellerimiz  Strafor Duvar Paneli Değildir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.