• Yeni
Europanel
Europanel

Dekoratif duvar panelleri, İç mekan duvar kaplama ,Dış cephe duvar kaplama, tavan Kaplama Panelleri,027

Dekoratif Ahşap Duvar Panelleri, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Yeni Nesil Doğa Dostu Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir. Fiberglas Ahşap Dekoratif Duvar Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

3.106,94
 • - +
  • VAR
  • 027

  Dekoratif Ahşap Duvar Panelleri, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Yeni Nesil Doğa Dostu Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Ahşap Dekoratif Duvar Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Ahşap Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Ahşap Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Ahşap Görünümlü Duvar Panel, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz.

  Ahşap Duvar Panelleri, Nem, Isı, Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez.

  Ahşap Duvar Panelleri, Yangın durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz.

  Ahşap Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir.

  Ahşap Duvar Panel Dekorasyon Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Ahşap Duvar Dekorasyon Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır.

  Ahşap Duvar Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  İç Mekan Fiber Ahşap Duvar Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir.

  Müstakil Ev Ahşap Dekorasyon Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekan veya duvara monte edilebilir.

  Ahşap Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Ahşap Duvar Panel Dekorasyon, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir.

  Dekoratif Ahşap Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlar da hareli ve gölgeli, renk geçişlerini, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Ahşap Kaplama Duvar Panel Modelleri, Ahşap, doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkan vardır.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.