• Yeni
Europanel
Europanel

Fiber Panel, Duvar Kaplama Panelleri, Ofis, Büro, Çalışma Alanları, Duvar Dekorasyonları 177

Fiber Beton Duvar Kaplama, Ofis ve Büro Özel Tasarım Dekorasyon Panel Uygulama Görseli, -Ofis, büro, Toplantı Salonları Genel olarak Çalışma alanları insanların en çok zaman geçirdiği yerdir ve bu alanların Dekorasyon Önemi büyüktür. Beton Duvar ve Tavan Dekorasyonlarınız Müşteri veya katılımcı için kurumunuzun bırakacağı ilk izlenimdir. Çalışanlar için ise konforun yanı sıra psikolojik olarak da olumlu etkilenip ve bulunduğu alan ile bağ kurup verimliliğin artmasına neden olur. Dekorasyonun güzelliği kadar sağlamlığı ve Kalitesi önemli bir kriterdir. Çünkü çok kolay hasar alan, dayanıklılığı olmayan bir çalışma alanı oluşturmak mümkün değildir. Europanelcovering Fiberglas Beton Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz. Yeni Jenerasyon Beton Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Beton Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır.

3.033,32
 • - +
  • VAR
  • 177

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Duvar Kaplamaları, Europanelcovering Beton Duvar Panelleri Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Kaplama Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Beton Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Beton Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Beton Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Beton Görünümlü Duvar Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Beton Duvar Panelleri, Nem, Isı, Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Beton Kaplama Panelleri, Yangın durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Ofis Taş Beton Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir

  Beton Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Jenerasyon Ofis -Büro, Beton Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Brüt Beton Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  İç Mekan Ofis -Büro, Toplantı Salonu Fiber Beton Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Beton Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekana veya duvara monte edilebilir.

  Ofis -Büro Beton Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Toplantı Salonu Beton Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Beton Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli, renk geçişlerini, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Taş Kaplama Duvar Panel Modelleri, Beton, doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.