• Yeni
Duvar Kaplama
Duvar Kaplama

Duvar Kaplamaları ,Ofis -Büro, Çalışma Alanları Ahşap Duvar Kaplama Paneli ,Duvar Dekorasyon Görseli , 263

Duvar Kaplamaları ,Ofis -Büro, Toplantı Salonu ve Çalışma Alanları Ahşap Duvar Kaplama Paneli ,Duvar Dekorasyon Görseli,-Ofis, büro, gibi Çalışma alanları insanların en çok zaman geçirdiği yerdir ve bu alanların Dekorasyon Önemi büyüktür. Ahşap Duvar ve Tavan Dekorasyonlarınız Müşteri veya katılımcı için kurumunuzun bırakacağı ilk izlenimdir. Çalışanlar için ise konforun yanı sıra psikolojik olarak da olumlu etkilenip ve bulunduğu alan ile bağ kurup verimliliğin artmasına neden olur. Dekorasyonun güzelliği kadar sağlamlığı ve Kalitesi önemli bir kriterdir. Çünkü çok kolay hasar alan, dayanıklılığı olmayan bir çalışma alanı oluşturmak mümkün değildir. Europanelcovering Fiberglas Ahşap Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz. Yeni Jenerasyon Ahşap Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır.

2.876,58
 • - +
  • VAR
  • 263

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Duvar Kaplamaları, Europanelcovering Duvar Panelleri Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Kaplama Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Ahşap Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Ahşap Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Ahşap Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Ahşap Görünümlü Duvar Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Ahşap Duvar Panelleri, Nem, Isı, Rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Ahşap Kaplama Panelleri, Yangın durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Ofis Ahşap Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir

  Ahşap Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Jenerasyon Ofis -Büro, Ahşap Kaplama Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Ahşap Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Duvardadır.

  İç Mekan Ofis -Büro, Toplantı Salonu Fiber Ahşap Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Ahşap Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış duvardan sökülüp, başka bir mekana veya duvara monte edilebilir.

  Ofis -Büro Ahşap Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Toplantı Salonu Ahşap Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Ahşap Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli, renk geçişlerini, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Ahşap Kaplama Duvar Panel Modelleri, Ahşap, doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Ofis -Büro, Toplantı Salonu Ahşap Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.