• Yeni
Özel Tasarım
Özel Tasarım

Taş Görünümlü Fiber Duvar Paneli - 050

Özel Tasarım Taş Görünümlü Fiber Duvar Paneli - 050 modelimiz, aydınlık ortam ihtiyacınızı karşılamaya yönelik bir dekoratif duvar panelidir. İç mekan duvar kaplama malzemeleri içinde fiyat ve kalite bakımından son derece tatminkâr ve dekoratiftir. Taş görünümlü duvar paneli, hem modern tasarıma, hem klasik tasarıma hizmet edebildiği için son derece kullanışlıdır.

3.027,08
 • - +
  • VAR
  • 050

  Yeni Vizyon Çevre Duyarlı Dekoratif Taş Duvar Panelleri, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Duvar Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Taş Duvar Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Taş Desenli Panel, Duvara ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Taş Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Taş Görünümlü Duvar Panel, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Dekoratif Taş Duvar Panelleri, Nem, Isı, rüzgar, Yağmur ve Ultraviyole ışınlarından Zarar görmez

  Taş Duvar Panelleri, Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Taş Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir

  Taş Duvar Panel Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Taş Kaplama Dekoratif Duvar Panelleri, Sağlığa ve Doğaya Zararlı etkisi yoktur. Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Taş Duvar Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma, Raf, Kitaplık gibi Objelerin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki duvardadır.

  İç Mekan Dekorasyon Fiber Taş Duvar Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Taş Panel Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda Uygulama - Montaj bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Taş Duvar Panel, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Taş Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli, renk geçişlerini, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Dekoratif Taş Kaplama Duvar Panel Modelleri, Taş, doku efektli duvar panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkan vardır.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.