• Yeni
Europanel
Europanel

Fiber Beton Tavan Kaplama Panelleri, Tavan Kaplama Dekorasyonları ,1922

Fiber Beton Tavan Kaplama Panelleri, Beton Tavan Kaplama Dekorasyonları,-Fiberglas Beton Tavan Kaplama Panel, Tavana ekstra statik ağırlık bindirmez. Beton Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir. Yeni Nesil Beton Kaplama Tavan Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Tavan Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır. Beton Kaplama Tavan Panel Modelleri, Beton doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır. Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir. Fiber Beton Tavan Kaplama En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

3.007,55
 • - +
  • VAR
  • 1922

  Fiber Beton Tavan Kaplama Panelleri, Beton Tavan Kaplama Dekorasyonları ,Beton Concrete Dark Gray Panel Model Görseli

  Tavan Kaplamaları, Dekoratif Fiber Panel Tavan Beton Kaplama  Dekorasyonları,

  Brut Beton Tavan Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Tavan Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Beton Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Beton Desenli Panel, Tavana ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Beton Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Beton Görünümlü Tavan Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Beton Kaplama Panelleri, Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Delikli Beton Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2 dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir. Bir panel ağırlığı 22-32 kg ve Derinlik Çapı 10mm ile 45mm arasındadır.

  Beton Kaplama Tavan Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Beton Kaplama Tavan Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Tavan Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Beton Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma sisteminin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Tavan Duvarındadır.

  İç Mekan Fiber Beton Tavan Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez ,direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Müstakil Ev Beton Tavan Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış Tavandan sökülüp, başka bir mekana veya duvara veya Tavana monte edilebilir.

  Beton Panel Tavan Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda  Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Villa Beton Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Beton Tavan Kaplama Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli, ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Beton Kaplama Tavan Panel Modelleri, Beton doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Beton Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.