• Yeni
Europanel
Europanel

Fiber Taş Tavan Kaplama Panelleri, Tavan Kaplama Dekorasyonları ,1923

Fiber Taş Tavan Kaplama Panelleri, Taş Panel Tavan Kaplama Dekorasyonları,-Fiberglass Taş Desenli Panel, Tavana ekstra statik ağırlık bindirmez. Taş Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir. Yeni Nesil Taş Kaplama Tavan Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Tavan Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır. Taş Kaplama Tavan Panel Modelleri, Taş doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır. Taş Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir. Fiber Tavan Kaplama En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

3.136,40
 • - +
  • VAR
  • 1923

  Fiber Taş Tavan Kaplama Panelleri, Taş Panel Tavan Kaplama Dekorasyonları ,Taş Panel Ashlar Sandy, Modeli, 1923

  Tavan Kaplamaları, Dekoratif Fiber Panel Tavan Taş Kaplama  Dekorasyonları,

  Taş Tavan Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu, Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Tavan Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fiberglas Taş Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Taş Desenli Panel, Tavana ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Taş Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez, (-35 ve +70 dereceye kadar)

  Taş Görünümlü Tavan Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Taş Kaplama Panelleri, Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Taş Panel Kaplama Levhaları, Panellerin Modellerine göre Değişmekte olup, Bir panel ortalama 4m2dir. Yükseklik 130 cm, Uzunluk, 300cmdir. Bir panel ağırlığı 22-32 kg ve Derinlik Çapı 10mm ile 45mm arasındadır.

  Taş Kaplama Modelleri, bünyesinde nem olmaz, yosun, haşere ve rutubet barındırmaz, temizliğinin çok kolay olup nemli bezle temizlenebilir, Yıkanabilir, istendiği takdirde su bazlı boya ile rengi Değiştirilebilir.

  Yeni Nesil Taş Kaplama Tavan Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Tavan Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Taş Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma sisteminin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Tavan Duvarındadır..

  İç Mekan Fiber Taş Tavan Kaplama Panelleri, izolasyon malzemesi olarak düşünülemez, direk ses, yalıtım ve ısı etkili bir izolasyon malzemesi değildir, izolasyona yardımcı malzeme olarak adlandırılabilir

  Müstakil Ev Taş Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış Tavandan sökülüp, başka bir mekan, duvar veya Tavana monte edilebilir.

  Taş Panel Tavan Montaj, Uygulama, Gerekli bilgileri sayfamızda  Uygulama - Montaj  bölümünden görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz.

  Villa Taş Panel Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Taş Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Taş Kaplama Tavan Panel Modelleri, Taş doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Taş Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.