• Yeni
Europanel
Europanel

Tavan Kaplama Panelleri, Dekoratif Karo Desenli Tavan Paneli, 840

Varak İşleme Tarzı Karo Tavan Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu ,Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Tavan Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir. Fransız Saray Dekorasyon Stili Karo Desenli Tavan Panel, Tavana ekstra statik ağırlık bindirmez Silindirik ve Geometrik Motif Görünümlü Tavan Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz. Yeni Nesil Karo Kaplama Tavan Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Tavan Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır. Tavan Kaplama Panelleri, panellerimiz uygulama yapılmış Tavandan sökülüp ,başka bir mekana veya duvara veya Tavana monte edilebilir. Karo Kaplama Tavan Panel Modelleri, Karo doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır. Fiberglas Karo Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

1.698,33
 • - +
  • VAR
  • 840
  • 100170

  Varak İşleme Tarzı Karo Tavan Kaplamaları, Modern Ve Kaliteli Dokusu ,Hafif ve Dayanıklı Yapısı İle Tavan Dekorasyonlarının Vazgeçilmezidir.

  Fransız Saray Dekorasyon Stili Karo Desenli Tavan Panel, Tavana ekstra statik ağırlık bindirmez

  Fiber Karo Kaplama Paneller, Normal İklim şartlarından etkilenmez

  Silindirik ve Geometrik Motif Görünümlü Tavan Kaplama, Esnemeye veya genleşmeye karşı dayanıklıdır. Kolay Kırılmaz

  Karo Kaplama Panelleri, Yangın durumunda Ateşi Körüklemez, alevin yükselmesine ve dağılmasına, neden olmaz

  Yeni Nesil Karo Kaplama Tavan Panelleri, Sağlığa ve Doğaya, Zararlı etkisi yoktur. Tavan Panel üretimimizde, Sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır

  Karo Tavan Panelleri, Uygulaması yapılmış paneller üzerine Işıklandırma sisteminin yanı sıra Her şey Asılabilir. Yük paneller üzerinde değil panelin arkasındaki Tavan Duvarındadır.

  Karo Tavan Panel Modelleri, panellerimiz uygulama yapılmış Tavandan sökülüp ,başka bir mekana veya duvara veya Tavana monte edilebilir..

  Dekoratif Karo Panel Tavan Kaplamaları, Uygulama yapılacak alan m2 olarak hesaplanır ve Panel adet olarak tutar belirlenir,

  Tavan Kaplama Panelleri,3D dokusundadır. Panel Uygulaması yapılmış mekanlarda hareli, ve gölgeli, renk geçişlerinin, Grenli dokusunu Doğal ve Görsel Zenginliğe dönüştürmek için, aydınlatma ve ışıklandırma ciddi bir tamamlayıcıdır.

  Karo Kaplama Tavan Panel Modelleri, Karo doku efektli Tavan panellerinde yüzlerce renk ve model alternatifinin yanı sıra büyük projelerde özel tasarım ürün geliştirebilme imkanı vardır.

  Karo Kaplama Panel Fiyatları, Model ve Desene Göre değişmektedir.

  Fiberglas Karo Kaplama Paneli, En Önemli Tercih Nedeni Uzun yıllar sonunda bile Görünümü Korur, Deformasyona uğramaz.

  Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Whatsapp Destek

  © 2020 Europanel Covering. Tüm hakları saklıdır.

  Yukarı
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.